Jaki kolorowy tusz do rzęs wybrać?

Większość kobiet nie korzysta z kolorowych tuszów do rzęs. Dlaczego? Być może dlatego, że makijaż wyróżniający się kolorowym tuszem do rzęs niekiedy traktowany jest za niepoważny, czy też niewłaściwy dla dorosłych kobiet. Wręcz przeciwnie. Co dają nam kolorowe tusze do rzęs? Przede wszystkim, jeśli właściwie je dobierzemy, są w stanie podkreślić naszą urodę oraz karnację.

Kolorowe tusze do rzęs – jak je wybrać?

  • Brązowy tusz do rzęs – należy wiedzieć, że tego typu tusz do rzęs pasuje platynowym blondynkom z niebieskimi oczyma. Make up Factory, All in one mascara – jest to tusz do rzęs, który kosztuje około 54 złotych. Produkt sprawia, że rzęsy są bardzo dobrze rozdzielone, a ich brązowy kolor intensywnie wyróżnia się na tle kobiecej urody. Nie sprawia problemu, jeżeli chodzi o malowanie krótkich włosków. Tego typu tusz, więc zapewnia posiadaczkom krótkich rzęs również optymalne wydłużenie. Produkt jest bardzo trwały, co więcej, nie kruszy się. Jednakże, gdy pragniemy go zmyć, również nie jest to problematyczne.
  • Fioletowy tusz do rzęs – z kolei, jednym z najbardziej polecanych tuszów do rzęs o fioletowym kolorze jest produkt marki Pupa, Vamp (jego cena wynosi około 66 zł). Kolor produktu na pewno spodoba się nie jednej potencjalnej posiadaczce. Producent zapewnia nas o znacznym pogrubieniu rzęs. Jego obietnica zostaje niezaprzeczalnie spełniona, gdyż tusz sprawdza się doskonale, jeśli chodzi o pogrubienie. Jest dość wytrzymały, gdyż nie obsypuje się na naszej dolnej powiece, czy też jakkolwiek nie ściera. Nie musimy martwić się o to, czy gdziekolwiek na naszej twarzy widać zbędne pozostałości po tuszu.
  • Granatowy tusz do rzęs Misslyn, Intense volume mascara (25 zł) jest to produkt, który nazywany jest wręcz idealnym. Łączy w swych właściwościach trzy podstawowe cechy, jeśli chodzi o tusz do rzęs: pogrubia, wydłuża, a także zakręca. Jego efekt nie jest przerysowany, a wręcz przeciwnie, całkiem naturalny. Nadmiernie się nie obsypuje, a także nie pozostawia grudek.
  • Niebieski tusz do rzęs – Inglot, Colour Play Mascara (35 zł) jest to tusz do rzęs, który stanowi idealny produkt do eksperymentowania z makijażem. Prócz niebieskiego tuszu do rzęs, polski producent zaoferował na rynku całą gamę kolorów, jeśli chodzi o wybór tuszu do rzęs. Produkt ten nie osypuje się, a także jest dość wytrzymały. Efektownie wydłuża oraz podkreśla rzęsy. Co więcej, nie wysycha zbyt szybko, czy też nie skleja rzęs.
  • Bezbarwny tusz do rzęs – z kolei, pewnego rodzaju przeciwnością dla kolorowych tuszy do rzęs jest tusz bezbarwny. Produkt ten powinien zapewnić naszym rzęsom regenerujące odżywienie oraz nawilżenie. Tego rodzaju tusz najczęściej stosują klienci o rzęsach podatnych na łamanie, czy też po prostu po to, żeby czysto naturalnie podkreślić zalety swoich rzęs.

Dodaj komentarz