Tusz do rzęs – ranking

Każda kobieta marzy o posiadaniu wspaniałego wachlarza rzęs. Osiągnięcie tego wymarzonego efektu jest możliwe tylko i wyłącznie za pomocą dobrej maskary. Najlepszy tusz do rzęs powinien nie tylko wspaniale wydłużać wasze rzęsy, ale również je pogrubiać oraz podkręcać bez efektu sklejania. Dobry tusz do rzęs możecie zakupić od trzydziestu pięciu  do dwustu złotych. Każda z was znajdzie więc idealną dla siebie maskarę w preferowanej kategorii cenowej. 

Jakie tusze do rzęs – ranking najlepszych

Tusz do rzęs jest kosmetykiem, który musimy wymienić średnio co pół roku. Niektórzy uważają, że maskary powinno się wymienić już po trzech miesiącach jej użytkowania. Maksymalnym okresem żywotności tuszu jest sześć miesięcy, ale jeśli posiadacie wrażliwe oczy, to zdecydowanie warto zastanowić się nad wymianą tuszu co trzy miesiące.  Poniżej znajduje się ranking tuszy do rzęs.

Najlepszym tuszem do 35 zł jest zdecydowanie Maybelline Colossal Volum Express. Przelicznik jakości do ceny tego tuszu jest naprawdę niesamowity. Dzięki niemu wasze rzęsy nabiorą niesamowicie intensywnego, czarnego koloru oraz zostaną maksymalnie pogrubione.

W kategorii do 60 zł można wyróżnić, aż dwa wspaniałe tusze do rzęs. Mowa tutaj o tuszu L’Oreal Paris Volume Million Lashes So Couture Mascara oraz Max Factor Masterpiece Max. Tusz do rzęs z L’Oreala zasługuje na ten tytuł, dzięki swojej niesamowitej formule. Wyjątkowa formuła z płynnym jedwabiem idealnie pokrywa każdą rzęsę, co pomoże uniknąć wam efektu sklejenia. Szczoteczka maskary nie tylko wspaniale rozdziela wszystkie rzęsy, ale również niesamowicie je wydłuża tworząc prawdziwy wachlarz rzęs. Jest to zdecydowanie bardzo dobry tusz do rzęs wydłużający włoski. Mascara od firmy Max Factor od wielu lat cieszy się ogromną popularnością wśród kobiet, gdyż pozwala zwiększyć objętość rzęs, aż czterokrotnie. Maskara jest niesamowicie trwała, co pozwoli wam na uniknięcie efektu pandy. Wszystkie wymienione do te pory maskary można kupić o wiele taniej na sezonowych promocjach, które obecnie odbywają się regularnie w każdej drogerii.

W kategorii do 200 zł warto przede wszystkim wymienić słynną maskarę od Diora, czyli tusz do rzęs z odżywką. Tusz Diorshow zawdzięcza swoją popularność niesamowitej szczoteczce, która nie tylko wydłuża rzęsy, ale również wspaniale je podkreśla. Warto również wspomnieć o właściwościach pielęgnacyjnych maskary. Zawarte w formule woski, olejki, kompleks lipidowy oraz nektar bawełny wspaniale regeneruje rzęsy oraz sprawia, że wasze naturalne rzęsy stają się o wiele zdrowsze oraz dłuższe.

Dodaj komentarz