Jakie serum do rzęs wybrać?

Długie, gęste i co najważniejsze naturalne rzęsy to przepis na piękne spojrzenie. Nic tak nie dodaje uroku kobiecie jak odpowiednia oprawa oka, a co za tym idzie – zadbane rzęsy. Na całe szczęście w zasięgu ręki każdej z pań jest serum na porost rzęs, które dzięki swoim właściwościom powoduje, że rosną one znacznie szybciej. Oprócz tego serum do rzęs przede wszystkim poprawia ich strukturę przez co są grubsze i dłuższe. Na rynku tego typu odżywek do rzęs jest mnóstwo. Różnią się one ceną, skutecznością oraz marką.

Oto 4 propozycje, na które warto zwrócić uwagę wybierając najlepsze serum do rzęs:

  • L’biotica – serum na rzęsy, które w porównaniu do innych zapobiega nadmiernemu wypadaniu dzięki zawartości prowitaminy B5. Nadaje naturalny połysk, stymuluje odpowiedni wzrost i jest bezpieczna.
  • LashVolution – serum o równie bezpiecznym i szybkim działaniu. Oprócz pogrubienia i wydłużenia ma znaczące działanie gdy rzęsy są bardzo krótkie lub zniszczone. Odżywka również jest bezpieczna oraz trwała w stosowaniu.
  • Nanolash – nazwa odżywki nie jest być może aż tak popularna, ale za to warta uwagi. W jej składzie można znaleźć składniki naturalnego pochodzenia. Dzięki odżywce już po kilku tygodniach można zauważyć efekty w postaci długich i mocnych rzęs.
  • RevitaLash Advanced – wnikając w jej skład nie doczytamy się zbędnych składników nieznanego pochodzenia. Zawartość m.in. zielonej herbaty, witamin z grupy B oraz nagietka lekarskiego sprawią, że rzęsy będą o wiele dłuższe i silniejsze.

Trzy wymienione najlepsze propozycje zostały poddane różnym testom laboratoryjnym, które wykluczyły negatywne działanie na rzęsy. Każda ma jednak swoje właściwości i skład, który działa na odrębne problemy. Zanim wybierzemy tą właściwą należy się zastanowić jak efekt chcemy uzyskać.

Bardzo duże znaczenie ma również odpowiednie stosowanie. Każda z odżywek ma określoną częstotliwość stosowania oraz sposób aplikacji. Często zdarza się, że dla chęci uzyskania szybszego efektu aplikacja wykonywana jest o wiele częściej co może tylko zaszkodzić. Działanie w drugą stronę czyli zapominanie o stosowaniu, które nie przyniesie oczekiwanych efektów. Obecnie wiele kobiet sięga po serum przyspieszające wzrost rzęs między innymi z tego względu, że działanie jest długotrwałe. Dzięki temu rozwiązaniu nie ma konieczności częstego doklejania rzęs. Codziennie można cieszyć się naturalnym efektem pięknego spojrzenia. Pozytywnym fakt jest też taki, że odżywki mają również niezbyt wygórowane ceny, a ich pojemność wystarcza na długi okres czasu. Sprawia to, że mogą trafić do większej liczby klientek.

Dodaj komentarz